מרוץ בבלי ה-2 הסתיים בהצלחה גדולה וזה הזמן לתודות

רציתי לשתף אתכם בדברים שכתב אסי רוטברט, יו״ר המרוץ והרוח החיה שמאחוריה: "מרוץ שני ומוצלח, עכשיו זו כבר מסורת, וזה הזמן להגיד תודה. להרים אירוע כזה, ללא חברת הפקה, ובתקציב אפסי, זו משימה בלתי נתפסת.

והנה, הצלחנו גם בפעם השנייה, ובגדול ! רק בזכותכם !! בזכות ימים ללא עבודה ולילות ללא שינה ומקצועיות אין קץ.

תודה מיוחדת וגדולה לכפיר גבע ולגילי רול, שעזבו את העבודה והחיים בשבועות האחרונים, בלעדיכם זה לא היה קורה. תודה גדולה לאלה וארז רובינשטיין, שמלווים אותנו מתחילת הדרך, ומבטיחים את השיווק והאקספו. תודה לגיל בנימיני שמחזיק את הצד המקצועי למרות שכבר עבר דירה. תודה ליואב צוקר ואביטל יערי, תודה לשרית גבע ושי סלע, תודה למשפחת סידי ולאמי חביב, תודה לליאת בר טוב שדה ולניר חן ותודה לצבי סנדלר ולאמיר חייט. תודה למירי מרדכי, לאיריס מזאל, לאילנית נתן, למיכל גרונדלנד ולמשפחת רוזנאו ותודה למיה מור ומאיה נעים לוי.

תודה לך שרית שהלכת איתנו יד ביד ועזרת לילדים להגשים חלום, תודה לצוות בית הספר, לרחל, לדורית, ליפעת ולגדית. תודה לדובב ודרור מריילטימינג, וליורם ענבר מעיריית תל אביב.

תודה לצוות המתנדבים ולצוות ההקמה, ותודה להורים המלווים ששמרתם שכל ילדנו ישובו בריאים ושלמים.

ותודה חשובה מכולם לאישתי האהובה, שמלבד התרומה הגדולה להפקה גם תמכה בי לאורך כל הדרך והפכה את המרוץ לחוויה משפחתית משמעותית עבורנו.

העבודה איתכם על המרוץ, היא חוייה נפלאה בפני עצמה, וזכינו בשותפים נפלאים כמוכם.

נתראה במרוץ בבלי השלישי."

ואם יורשה לי להוסיף, תודת ענק לאסי, שמוצא את הזמן לארגן את המרוץ על חשבון העבודה התובענית שלו, וגם על חשבון החיים הפרטיים, ועדיין מצליח להתייחס לכל פרט ובקשה, גדולה כקטנה, על מנת להבטיח את החיוך על פניו של אחרון המשתתפים! וכמובן גם לנותני החסות של השנה, שבלעדיהם לא היה אפשר להרים מרוץ ברמה כזו: רול - חנות הצעצועים והמתנות השכונתית, בבעלות משפ׳ רול תושבי השכונה

ג׳רמיה - בית קפה ותיק ומדהים בירמיהו/דיזינגוף, בבעלות משפ׳ מור תושבי השכונה גבריאל פרז - מטבחים ועבודות אומן מעץ, בבעלות גבריאל תושב השכונה בועז לימודי נהיגה, מורה נהיגה מומלץ, כמובן גם תושב השכונה קקאו, רשת בתי קפה שמפרגנת לנו זו השנה השנייה ויש להם שקשוקה מהסרטים

וניליה, רשת גלידה איכותית וטעימה מאין כמוה שגם הם מפרגנים זו שנה שנייה סופר יודה (צמוד לסופר באבא), שזו שנה שנייה גם כן. קאנטרי דקל, הקאנטרי וחדר הכושר השכונתי, שם נפגשת השכונה מדי שבת בקיץ עיריית ת״א - מחוז מרכז-מזרח, שסייעו רבות בתקציב, תמיכה לוגיסטית ועוד.

הצטרפו לקבוצת Bavlihood בבליהוד בפייסבוק לראות עדכונים חדשים.

פינת הנוסטלגיה
תושבת החודש
חיפוש לפי תגיות