מפגש תושבים השכונה עם מנהל רובע בני דן

מאת ארז רובינשטיין

לפני כשבוע נפגשתי עם מר שלום בן אהרון, מנהל הרובע שלנו. למי שלא מכיר, תל-אביב מחולקת למספר רבעים, ואנחנו בפינה הצפון מזרחית של רובע בני דן, המשתרע עד הים. מר בן אהרון נכנס לתפקיד לפני כחצי שנה, והוא הגיע אלינו אחרי שנים כמנהל רובע יד אליהו. הוא נראה מאד חם ומזמין, מדבר בגובה העיניים, ועל אף הזמן הקצר בתפקיד, הפגין לא מעט ידע אודות השכונה שלנו, שגודלה בערך עשירית מגודל הרובע. כשניסיתי לקבל תשובות לגבי עתיד פרויקט רחוב ניסים, לדעת אם תהיה גישה לאיילון והאם תהיה אין כניסה לפני רחוב בבלי (לבאים מהרב גורן), הוא שלף את העלון הטרי מהדפוס ואמר שממש בקרוב יחלקו בשכונה הזמנה למפגש תושבים.

יש מספר רמות של מפגשים כאלו, כאשר המפגש הזה ברמת יידוע. משמעות הדבר היא שהתכניות כבר קיימות וסגורות, והמפגש נועד לעדכן את התושבים. זה לא אומר שהמפגש חסר תועלת - במידה ויועלה טענות או בקשות שניתן יהיה להיענות להן במסגרת התכניות, ישנה היתכנות שזה יקרה. אך בניגוד למפגש מסוג שיתוף הציבור, בוא התושבים משותפים לפני סגירת התכניות ויש סיכוי גבוה יותר לעשות שינויים מהותיים, הרי שהמפגש הזה ברמת יידוע. ועדיין, חשוב שתגיעו. חשוב שיגיעו כמה שיותר מתושבי השכונה, כי יש כיום אוזן קשבת בעירייה, גם ברמת ראש אגב הרבעים, גם ברמת מנהל הרובע וגם ברמת המשנה למנכ״ל העירייה, שהינו תושב השכונה. וככל שיגיעו יותר תושבים, בעירייה יבינו שיש כאן קהילה מגובשת שחשוב לה להיות חלק מתהליך קבלת ההחלטות לגבי עניינים הנוגעים לאיכות החיים שלנו. והשיתוף רק יגדל.

במפגש ישתתפו:

שלום בן אהרון, מנהל רובע בני דן גיא גודלניק, מנהל יחידת פרויקטים משולבים אדריכל צבי לוין, מינהל הנדסה פטריק אלקיים, ניהול הפרויקט (חברת יהל מהנדסים) אמנון אליאן, יועץ קהילתי לפרויקט למידע ופרטים נוספים: אמנון אליאן, אחראי קשרי קהילה 050-689-4912

אז למרות שבאותו היום יש את אירוע המדענים באוניברסיטת תל-אביב, התשדלו לשלוח נציג למפגש התושבים. אני גם אהיה שם, אז אל תשכחו לבוא ולהגיד שלום!

הצטרפו לקבוצת Bavlihood בבליהוד בפייסבוק לראות עדכונים חדשים.

פינת הנוסטלגיה
תושבת החודש