תושב השבוע: יואב צוקר, האיש והאופניים

יואב, נשוי + 2, תושב השכונה משנת 2003, השתחרר מצה״ל כקצין ביחידה מובחרת ובשנת 1997 נבחר לדוגמן השנה. במקביל נכנס לעולם הטלוויזיה כמנחה ושחקן ועד היום אפשר לראות אותו עדיין מגיש את הגרלת הלוטו. צוקר היה מבעלי המועדון "האוס אנד פיין" ובר ״סלונה״ ביפו. לאחר שסיים תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת ת״א, עבד כמנהל מותג ב-P&G וכיום הוא מנהל את חברת המדיה הדיגיטלית באחת מקבוצות הפרסום הגדולות בישראל. מעבר לכך, האיש מאוהב באופניים, וניתן לראות אותו חורש את השכונה על 2 גלגלים (בלי מנוע חשמלי!) או על 3 גלגלים (עם אופני התגה הייחודיים שעל המצאתם אמון תושב אחר של השכונה, שגם אליו בבוא העת...). בטקס יום הזיכרון האחרון של בית-הספר ניתן היה לראות אותו מקריא, יחד עם ביתו גאיה, קטע מרגש בשם ״אבות ובנים״ שכתב אביתר בנאי.

מה אוהב בשכונה?

את הבית שלי.

את האנשים (את הרוב לפחות...), את התחושה של להסתובב עם הבנות שלי בשכונה, שהן מכירות את כולם ומנופפות לשלום לכל אחד שעובר ברחוב. את המיקום של השכונה, את הקרבה לפארק, לים או לכל מקום בתל אביב, את העובדה שאני יכול להתנייד עם אופניים כמעט לכל מקום בעיר. קו 5 שיוצא מהשכונה ובעצם נותן לנו להרגיש שאנחנו חלק מתל אביב, למרות שלנו יש שקט, ואין בעיות חניה. בקיצור, כמו קיבוץ, רק בעיר. ואת הפארק אם לא הדגשתי את זה קודם.

מה בכל זאת היית משנה?

את דרכי הגישה והיציאה מהשכונה, את פרוייקט פארק בבלי בכלל הייתי מבטל, מוסיף עוד עצי תות וכמובן מרווח את הכיתות בבית הספר.

למה היית הופך את קולנוע דקל? לבית קולנוע, עם כל מה שיש מסביב, הכי כיף לצאת ברגל לסרט / הופעה / הצגה –בואו נעשה את זה!

אם לא לגור בבלי, אז איפה?

אין לי תשובה, כרגע זה המקום הכי מתאים למשפחה שלי ולי.

מה לא יודעים עלייך?

שארז ישב לי על הראש כמה ימים למלא את השאלון ואם אני לא אשלח אותו אליו עכשיו הוא יפנצ'ר לי את האופניים.

מסר לשכונה?

שתפו פעולה עם מדור תושב השכונה, עורכי המדור הם אנשים כוחניים שמכריחים עוברי אורח פשוטים למלא על עצמם שאלות ואם זה לא קורה תוך יום הם נהיים כוחניים אפילו יותר.

הצטרפו לקבוצת Bavlihood בבליהוד בפייסבוק לראות עדכונים חדשים.

פינת הנוסטלגיה
תושבת החודש
חיפוש לפי תגיות