תושבת השבוע: שרון קורן, יוזמת ומפיקת ערבי הרצאות ההעשרה להורי השכונה

שרון קורן, תושבת השכונה מזה 8 שנים, נשואה + 5 (3 ביולוגיים + 2 מתנה) היא ההוגה והמפיקה של ערבי הרצאות העשרה (בחינם!) להורי השכונה. כיום עצמאית, מלווה שיווקת לעסקים ומומחית לכתיבה שכנועית, שרון כיהנה כיועצת תקשורת, דוברת ומנהלת שיווק בכירה בחברות גדולות (הוט, ידיעות, Sony), עיתונאית, ואף כתבה ספר (הרומן ״שוב אני״ שפורסם בשתי מהדורות).

מאיפה בא הרעיון להפיק הרצאות העשרה להורי השכונה?

אני עוסקת כבר שנים בהרצאות, גם שלי וגם של לקוחות, ועליתי על הפורמט של ה-win win עם המרצים. לפני שנתיים, כשמיקה עלתה ל-א׳, הצטרפתי להנהגת ההורים ונורא התחשק לי לעשות משהו עבור ההורים, גם כדי להעצים אותם וגם כדי לקרב אותם לבית הספר.

מה חושבת על השכונה?

מ ד ה י מ ה! המקום המושלם לגור בו...מלבד יוקר הדירות. לא מצליחה לצאת מכאן. חולה על הקהילתיות, על זה שכולם מכירים את כולם, שאין רמזורים או אוטובוסים מעשנים. כמו מושב באמצע העיר הכי מהממת בעולם.

מה בכל זאת היית משנה?

חבל שאין יותר פסיליטיז... יותר שירותים לתושבים ושהגענו למצב שאין לנו מענה מספיק טוב מבחינת גני ילדים... וכמובן הצפיפות בכיתות. מבחינתי זה שהקימו כאן יילו בתחנה זה שדרוג מטורף כי באמת אין בשכונה כמעט כלום מהבחינה הזו.

למה היית הופכת את קולנוע דקל? למרכז קניות קצת יותר אפקטיבי לתושבים עם משחקיה נורמלית, ומקום אולי לימי הולדת, פיצה, גלידה, סופר פארם... כזה שיתן לנו את כל הסיבות הטובות להיכנס לאוטו כמה שפחות. יש כאן המון ילדים ופעוטות, שאין להם מענה מלבד הגינה וחצי שיש בשכונה.

אם לא לגור בבלי, אז איפה?

הא... חיפשנו. חשבנו על זה כל כך הרבה, לא מצאנו. יוד תל אביבי מלידה, אני מגיל 17. יש אולי בית אחד באודים שאני מפנטזת עליו... אבל קשה להתחרות עם לגור בתל אביב (הסופר מגניבה) על שמורת טבע.

מה לא יודעים עלייך? וואוו, המון דברים... יש לי פחד גבהים ועדיין קפצתי מגשר לנהר האומו באתיופיה (אחד המזוהמים והמסוכנים בעולם), הייתי במלכת המדבר ב-2001 ואני לא אוכלת ביצה רכה.

הצטרפו לקבוצת Bavlihood בבליהוד בפייסבוק לראות עדכונים חדשים.

פינת הנוסטלגיה
תושבת החודש