תושב השבוע: חנה באהר המנהלת את מעון נעמת בשכונה מזה 19 שנה

חנה באהר מנהלת את מעון נעמת בשכונה מזה 19 שנים. לפני כן ניהלה 3 שנים מעון ברמת החייל ועבדה שנתיים במחלק מעונות יום במשרדי נעמ״ת.

כל מי שהילד שלו עבר בנעמ״ת יודע לספר שבהתנהלות המקצועית והצנועה שלה היא משרה ביטחון על כל ההורים החדשים שמגיעים בחרדה...

תושבת השכונה מאז: שנת 1978

מה את הכי אוהבת בשכונה: הרבה דברים. השכונה נהדרת לגדל בה ילדים מכיוון שהיא סגורה ובמרחק הליכה מהפארק, מהגנים, מהסופר ומכל דבר. השכונה שקטה, אך כשאני רוצה לצאת למסעדה או הצגת תיאטרון, אני עולה על קו 5 וכל העיר פרושה לפני.

מה היית משנה: מדי שנה תקופת הרישום היא התקופה הכי קשה. המון הורים רושמים את ילדיהם, אך בגלל מגבלת מקום הרבה לא ייכנסו. זה מורגש בעיקר ב-5 השנים האחרונות ונובע מכך שהשכונה נהייתה צעירה והמעון לא יכול להכיל את כל התינוקות והילדים. אם הייתי יכולה, הייתי מוסיפה עוד כיתות.

למה היית חולמת להפוך את קולנוע דקל: המקום מאד מוזנח. הייתי רוצה שהמרכז יהיה מקום מטופח ונעים יותר, עם יותר מקומות לשבת, יותר חנויות שיהיה נעים להסתובב ולשבת שם.

אם לא היית גרה בבלי היית גרה ב:

מגדלי יו (צוחקת) בפנטהאוז שם נראה לי לא רע... אבל ברצינות, אני לא מדמיינת את עצמי עוברת לשום מקום אחר, בטח לא מחוץ לתל-אביב.

מה לא יודעים עליי: אני בוגרת אחד המחזורים הראשונים בשנקר, במגמת עיצוב טקסטיל. בסיום הלימודים, ריקי בן ארי, שהייתה בזמנו מעצבת אופנה מפורסמת, הביאה אותי ואת חברה שלי לעבוד בכיתן במחלקת אופנה שכיתן ניסתה לקדם. היא הייתה אחראית על עיצוב השמלות ואני וחברתי עיצבנו את הבדים.

הצטרפו לקבוצת Bavlihood בבליהוד בפייסבוק לראות עדכונים חדשים.

פינת הנוסטלגיה
תושבת החודש